Погода Польща
Погодні дані надані
Додати в обране

Погода по спутнику

Radar burz

Sprawdź gdzie jest burza oraz w jakim kierunku zmierza. Najdokładniejsze mapy satelitarne Polski i Europy z wyładowaniami atmosferycznymi. Sprawdź informacje pogodowe przed planowaniem wycieczki czy uprawianiem sportu na świeżym powietrzu.

Radar burz

Radar opadów

Śledź opady deszczu, śniegu czy gradu na żywo. Radar opadów na najdokładniejszych mapach Polski i Europy. Sprawdzaj pogodę przed planowaną wycieczką. Radar idealny dla specjalistów z branży awiacji i sportowców.

Radar opadów

Radar pogodowy

Sprawdź aktualną prognozę pogody na radarze pogodowym. Wykorzystaj dostęp do najdokładniejszych map satelitarnych Polski i Europy, aby planować podróże. Użyj funkcji dla profesjonalistów by sprawdzić warunki pogodowe do uprawiania sportu.

Radar pogodowy

Sky radar

Sprawdź aktualne zjawiska pogodowe na niebie. Sky radar, czyli radar nieba dostępny na żywo na najdokładniejszych mapach satelitarnych Polski i Europy. Obserwuj zmiany pogody w czasie rzeczywistym i planuj podróże.

Sky radar

Pogoda radar

Sprawdź aktualne zjawiska atmosferyczne na radarze pogody! Korzystaj z najdokładniejszych map satelitarnych do prognozowania pogody. Poczuj się niczym w programie meteo i planuj dni tygodnia wraz z niezawodnym radarem pogody.

Pogoda radar

Radar wiatru

Sprawdź aktualne porywy wiatru i ich kierunek na nowoczesnym radarze wiatru. Skorzystaj z dostępu do najdokładniejszych map satelitarnych i obserwuj zjawiska pogodowe na żywo. Planuj podróże i uprawianie sportu z radarem.

Radar wiatru

Radar deszczu

Sprawdź gdzie teraz pada deszcz. Użyj najdokładniejszych map satelitarnych, aby sprawdzić ilość deszczu w danej lokalizacji. Z radarem deszczu lepiej przygotujesz się do każdej wycieczki obserwując zjawisko deszczu na żywo.

Radar deszczu

Radar chmur

Obserwuj chmury na żywo dzięki niezawodnemu radarowi chmur. Sprawdź warunki pogodowe na najdokładniejszych mapach satelitarnych Polski i Europy. Weryfikuj możliwe opady deszczu czy zjawiska burzowe przed planowaniem podróży czy uprawiania sportu.

Radar chmur

Storm radar

Sprawdź gdzie teraz jest burza. Korzystaj z najdokładniejszych map satelitarnych i obserwuj przemieszczające się na żywo zjawiska burzowe. Zostań łowcą burz i śledź podążające przez Polskę i Europę wyładowania atmosferyczne.

Storm radar